AS ATHLETIC 2007 DARMANESTI - Site oficial
  Sezon 08-09
 

   
                        FINAL 2008-2009

       L           Echipa                                J      C     E      P      Gol          P

     1. Mesagerul Bacau      34  25  2   7   106-24   77
     2. Aerostar II Bacau     34  21  4   9    89-42    67
     3. AS Margineni            34  21  1  12   98-45    64
     4. Siretul Prajesti         34  20  1  13   80-55    61
     5. AS Onesti                  34  17  3  14   86-78    54
     6. Athletic Darmanesti 34  17  2  15   90-61    53
     7. Înfratirea Ghimes     34  16  4  14   82-67    52
     8. AS Clipa VIO             34  16  4  14   57-69    52
     9. FC II Willy Bacau      34  15  3  16   92-83    48
   10. Sportul Racaciuni     34  14  6  14   67-63    48
   11. Inter Onesti              34  15  1  18   82-90    46
   12. AS Negri                   34  13  5  16   71-72    44
   13. ASO Buhusi               34  14  2  18   58-72    44
   14. Magura Tg. Ocna      34  12  3  19   49-68    39
   15. Vointa P. Turcului    34  12  3  19   51-89    39
   16. AS Hemeiusi             34    9  2  23   58-91    29
   17. Flamura Sascut        34    9   2  23   37-75    29
   18. Recolta Ardeoani     34    5  1  28   41-150  16

 

 
 
 
 

   MESAGERUL BACAU - CAMPIOANA 
   ATHLETIC DARMANESTI - LOCUL 6
   VOINTA P.TURCULUI - baraj 
   AS HEMEIUSI- baraj 
   FLAMURA SASCUT- retrogradata
   RECOLTA ARDEOANI - exclusa din camp.

   FC WILLY II BACAU - CASTIGATOAREA CUPEI



                         Clasament  final tur  2008-2009

 

Loc

Echipa

J   C E P   Golaveraj Pct
1 AS Mărgineni 17   14 1 2   53 19 43
2 CS Aerostar II Bacău 17   13 2 2   44 16 41
3 AS Mesagerul Bacău 17   13 1 3   61 12 40
4 AS Athletic Dărmăneşti 17   11 1 5   49 28 34
5 FC Willy II Bacău 17   10 2 5   62 36 32
6 AS Clipa Vio CFR BC 17   9 2 6   38 37 29
7 AS Siretul Prăjeşti 17   9 1 7   44 33 28
8 ACS Înfrăţirea Ghimeş 17   8 1 8   43 36 25
9 AS Negri 17   7 4 6   36 35 25
10 AS Sportul Răcăciuni 17   7 3 7   36 37 24
11 AS Inter Oneşti 17   7 1 9   41 37 22
12 ASO Buhuşi 17   6 1 10   25 41 19
13 AS Voinţa Podu Turcului 17   6 - 11   26 48 18
14 AS Oneşti 17   6 - 11   41 64 18
15 AS Hemeiuşi 17   4 2 11   32 52 14
16 AS Recolta Ardeoani 17   4 1 12   32 87 13
17 AS Măgura Tg. Ocna 17   3 2 12   19 37 11
18 AS Fl. Roşie Sascut 17   3 1 13   15 42 10


 

                                                      ETAPA 1

  Mesagerul Bacau - Aerostar II Bacau 0-1, Athletic Darmanesti - Flamura Sascut 2-0, AS Onesti - AS Negri (nedisputat din pricina lipsei cadrului medical); ASO Buhusi - AS Hemeiusi 3-0, Infratirea Ghimes - AS Margineni 2-1, Sportul Racaciuni - Inter Onesti 2-1, Magura Tg. Ocna - Siretul Prajesti 0-1, Vointa P. Turcului - Recolta Ardeoani (nedisputat, oaspetii nu s-au prezentat la stadion); AS Clipa VIO Bacau - FC II Willy 2-2.

                                                         
ETAPA a 2 a

 Aerostar II Bacau - Athletic Darmanesti 4-1, Flamura Sascut - AS Onesti 3-1 (echipa oaspete a depus o contestatie pentru substituire), AS Negri - ASO Buhusi 3-1, AS Hemeiusi - Sportul Racaciuni 3-1, AS Margineni - Magura Tg. Ocna 4-1, Inter Onesti - Infratirea Ghimes 3-0, Siretul Prajesti - Vointa P. Turcului 2-1, Recolta Ardeoani - AS Clipa VIO 1-3, FC II Willy - Mesagerul Bacau 2-2.

                                                       ETAPA  a 3 a
                                                                                                                                                            Mesagerul Bacau - Recolta Ardeoani 14-2, Athletic Darmanesti - FC II Willy (aminat), AS Onesti - Aerostar II Bacau 1-7, Infratirea Ghimes - AS Hemeiusi 5-1, Sportul Racaciuni - ASO Buhusi (aminat), Magura Tg. Ocna - Inter Onesti 2-3, Vointa P. Turcului - AS Margineni 0-2, Clipa VIO - Siretul Prajesti 3-0 (oaspetii au prezentat carnete de legitimare cu viza medicala expirata), Flamura Sascut - AS Negri 3-2.

                                                       
ETAPA a 4 a :

 ASO Buhusi - Infratirea Ghimes 3-3, AS Negri - Sportul Racaciuni 1-1, AS Hemeiusi - Magura Tg. Ocna 2-2, AS Margineni - Clipa VIO 6-2, Inter Onesti - Vointa P. Turcului 6-1, Siretul Prajesti - Mesagerul Bacau 1-0 (oaspetii au depus contestatie pentru o presupusa substituire de jucatori), Recolta Ardeoani - Athletic Darmanesti 1-9, FC II Willy - AS Onesti 13-2, Aerostar II - Flamura Sascut 3-0.

                                                      
 Etapa a 5 a, duminicã, 7 septembrie

Mesagerul Bc. - A.S.Margineni 1-2, Athletic Darmanesti - Siretul Prajesti 2-1, A.S.Onesti - Recolta Ardeoani 11-1, Infratirea Ghimes - Sportul Racaciuni 0-2, Magura Tg.Ocna -ASO Buhusi 4-1, Vointa P.Turcului - A.S.Hemeiusi 5-1, Clipa Vio - Inter Onesti 3-2, Aerostar II - AS Negri 1-1, Flamura Sascut - FC II Willy 1-2


                                         
   ETAPA a 6-a

AS Margineni - Athletic Darmanesti 2-0, ASO Buhusi - Vointa P Turcului 4-1, Racaciuni - Magura Tg Ocna 3-0,
AS Negri - Infratirea Ghimes 1-2, AS Hemeiusi - Clip Vio 2-3, Inter Onesti - Mesagerul Bc. 1-4, Siretul Prajesti - AS Onesti 3-1, Recolta Ardeoani - Flamura Sascut 4-3, FC Willy II - Aerostar II 2-3.

                                            ETAPA a 7 a

MESAGERUL BACÃU- AS HEMEIUŞI 7-0,ATHELTIC DÃRMÃNEŞTI – INTER ONEŞTI 3-1,MÃGURA TG. OCNA- ÎNFRÃŢIREA GHIMEŞ 3-0,VOINŢA PODU TURCULUI – SPORTUL RÃCÃCIUNI 2-1,S CLIPA VIO- ASO BUHUŞI  2-1,AEROSTAR II – RECOLTA ARDEOANI  4-0,AS ONEŞTI - AS MÃRGINENI 1-6,FC II WILLY - AS NEGRI  8-2.

                                            ETAPA a 8 a

1. AS HEMEIUŞI – ATHLETIC DÃRMÃNEŞTI  2-3
2. INTER ONEŞTI – AS ONEŞTI  7-1
3.SIRETUL PRÃJEŞTI – AEROSTAR II BACÃU  2-1
4. AS MÃRGINENI – FLAMURA SASCUT 5-2
5. RECOLTA ARDEOANI – FC WILLY II 6-4
6. AS NEGRI – MÃGURA TG. OCNA 3-0
7. SPORTUL RÃCÃCIUNI – AS CLIPA VIO 3-1
8. INFRÃTIREA GHIMEŞ – VOINTA PODU TURCULUI 6-2
9. ASO BUHUŞI – MESAGERUL BACÃU 0-1

                                       
ETAPA  a 9 a

1.Mesagerul Bacău-Sportul Răcăciuni 4-0
2. Athletic Dãrmãneşti-ASO Buhuşi
3-0
3. AS Oneşti-AS Hemeiuşi 6-1
4.Voinţa P.Turcului - Măgura Tg.Ocna 2-1
5. Clipa Vio Bacău-Înfrăţirea Ghimeş  3-2
6. Aerostar II Bacău-AS Mărgineni 2-1
7.
Flamura Sascut-Inter Oneşti 0-3
8. Recolta Ardeoani-AS Negri 1-3
9. FC II Willy Bacău-Siretul Prăjeşti 5-4
  
                                     
ETAPA a 10 a

1.Sportul Racaciuni -
AS ATHLETIC 3-2 (1-2)
2.ASO Buhusi - AS Onesti 4-2
3.Ghimes - Mesagerul Bc. 0-1
4.Magura Tg.O - Clipa Vio Bc. 1-0
5.AS NEGRI - Vointa P.Turcului 2-1
6.AS Hemeiusi - Flamura Sascut. 6-0
7.AS Margineni - Willy II Bc. 5-4
8.Inter Onesti - Aerostar II Bc 0-0
9.Siretul Prajesti - Recolta Ardeoani 10-0 

                                 
ETAPA a 11 a

1.AS ATHLETIC
- GHIMES
3-0
2.Mesagerul Bc. - Magura Tg.O 2-0
3.AS Onesti - Sp.Racaciuni 6-3
4.Clip VIO Bc - Vointa P.Turcului 8-2
5.Aerostar II Bc. - AS Hemeiusi 2-0
6.Flamura Sascut - ASO Buhus 1-2
7.Siretul Prajesti - AS Negri 4-3
8.Recolta Ardeoani - AS Marineni 1-3
9.FC II Wily Bc. - Inter Onesti 4-1

                                
ETAPA  a 12 a

1. ASO Buhusi - Aerostar II Bc 0-1
2.Infratirea Ghimes - AS Onesti 6-3
3.Magura Tg.Ocna -
AS ATHLETIC 2-4
4.Sp.Racaciuni - Flamura Sascut 3-1
5.Vointa P.Turcului - Mesageru Bc. 3-2
6.AS Negri - Clip Vio Bc 2-0
7.AS Margineni - Siretul Prajesti 3-1
8.AS Hemeiusi - Willy II Bc.(oaspetii nu s-au prezentat din cauza unei toxinfectii alimentare)
9.Inter Onesti - Recolta Ardeoani  3-0(oaspetii au ajuns tarziu la meci)

                                   ETAPA a 13 a

AS ATHLETIC
- Vointa P.Turcului
5-0 (3-0)
Mesagerul Bc.- Clip Vio Bc. 7-0
AS Onesti - Magura Tg.Ocna 1-0
Aerostar II Bc. - Sportul Racaciuni 3-0
Flamura Sascut - Infratirea Ghimes 1-0
AS Margineni - AS Negri 1-1
Siretul Prajesti - Inter Onesti 5-3
Recolta Ardeoani - AS.Hemeiusi 3-0
FC Willy II Bc. - ASO Buhusi 3-0

                           ETAPA a 14 a

Mesagerul Bc - AS Negri 4-0
ASO Buhusi - Recolta Ardeoani 3-2
Infratirea Ghimes - Aerostar II Bc 6-1
Sportul Racaciuni - Willy II Bc 0-1
Magura Tg.Ocna - Flamura Sascut  0-0 
Vointa P.Turcului -  AS Onesti   2-0
AS Clipa Vio Bc -
AS ATHLETIC 3-3  
AS Hemeiusi - Siretul Prajesti 3-0
Inter Onesti - AS Margineni 1-2     


                    ETAPA  a 15 a                                                             


AS ATHLETIC - Mesagerul Bc. 0-2 (0-1)
AS Onesti - Clipa Vio Bc. 0-2
Aerostar II Bc. - Magura Tg. Ocna  5-0
AS Negri - Inter Onesti 4-1
AS Margineni - AS Hemeiusi  2-0
Siretul Prajesti - ASO Buhusi 1-2
Recolta Ardeoani - Sportul Racaciuni 3-3
Fc. Willy II Bc - Infratirea Ghimes 1-2
Flamura Sascut - Vointa P.Turcului 2-0


               
ETAPA a 16 a

AS ATHLETIC
-  AS Negri  5-3
Mesagerul Bc. - AS Onesti  5-0
AS Buhusi - AS Margineni  0-2
Infratirea Ghimes - Recolta Ardeoani  8-2
Sportul Racaciuni - Siretul Prajesti  2-2
Magura Tg.Ocna - FC Willy II Bc.  0-1
Vointa P.Turcului - Aerostar II Bc.  1-3
Clipa Vio Bc. - Flamura Sascut 2 -0
AS Hemeiusi - Inter Onesti  6-2

                ETAPA a 17 a  - 29;30 -12- 2008

AS Onesti - AS ATHLETIC  3-1
Aerostar II Bc. - Clipa Vio Bc. 3-1
Flamura Sascut - Mesagerul Bc. 1-2
AS Negri - Hemeiusi 2-2
AS Margineni - Sportul Racaciuni 6-0
Inter Onesti - ASO Buhusi 3-0
FC Willy II Bc. - Vointa P.Turcului 3-0
Siretul Prăjeşti-Înfrăţirea Ghimeş (amânt)                
Recolta Ardeoani - Magura Tg.Ocna (amanat)

 
Etapa a 18-a (01 Martie, ora 11.00)
Aerostar II Bacau –  AS Mesagerul Bacau 1-2
Flamura Sascut  –  Athletic Darmanesti   2-1
AS Negri – AS Onesti 2-2
AS Hemeiusi – ASO Buhusi 0-0
AS Margineni – Infratirea Ghimes 5-0
Inter Onesti – Sportul Racaciuni 1-4
Siretul Prajesti – Magura Tg. Ocna 7-2
Recolta Ardeoani – Vointa P. Turcului 0-3
FC II Willy – AS Clipa VIO Bacau 0-3
 
Etapa a 19-a (08 Martie, ora 11.00)
 Athletic Darmanesti Aerostar II Bacau 2-5
AS Onesti - Flamura Sascut¨3-0
ASO Buhusi - AS Negri 4-1
Sportul Racaciuni - AS Hemeiusi 5-2
Magura Tg. Ocna - AS Margineni 2-1
Infratirea Ghimes - Inter Onesti 5-2
Vointa P. Turcului - Siretul Prajesti 1-3
AS Clipa VIO Bacau - Recolta Ardeoani 3-1
AS Mesagerul Bacau - FC II Willy  0-0
 
Etapa a 20-a (15 Martie, ora 11.00)
Recolta Ardeoani - AS Mesagerul Bacau 0-4
FC II Willy - Athletic Darmanesti  3-2
Aerostar II Bacau - AS Onesti 2-2
AS Hemeiusi - Infratirea Ghimes 2-0
ASO Buhusi - Sportul Racaciuni 1-2
Inter Onesti - Magura Tg. Ocna 1-3
AS Margineni - Vointa P. Turcului 6-0
Siretul Prajesti - AS Clipa VIO Bacau 5-1
AS Negri - Flamura Sascut 4-3
 
Etapa a 21-a – Intermediara (19 Martie, ora 15.30)
Infratirea Ghimes - ASO Buhusi 6-1
Flamura Sascut - Aerostar II Bacau 3-0
Sportul Racaciuni - AS Negri 3-2
Magura Tg. Ocna - AS Hemeiusi 2-1
AS Clipa VIO Bacau - AS Margineni 3-1
Vointa P. Turcului - Inter Onesti 3-0
AS Mesagerul Bacau - Siretul Prajesti 3-0
Athletic Darmanesti - Recolta Ardeoani 7-1
AS Onesti - FC II Willy 10-0
 
Etapa a 22-a (22 Martie, ora 11.00)
AS Margineni - AS Mesagerul Bacau 2-1
Siretul Prajesti - Athletic Darmanesti 3-1
Recolta Ardeoani - AS Onesti 1-4
Sportul Racaciuni - Infratirea Ghimes 1-1
ASO Buhusi - Magura Tg. Ocna 0-1
AS Hemeiusi - Vointa P. Turcului 1-1
Inter Onesti - AS Clipa VIO Bacau 0-3
AS Negri - Aerostar II Bacau 2-1
FC II Willy - Flamura Sascut 1-1

Etapa a 23-a (29 Martie, ora 11.00)
Vointa P. Turcului - ASO Buhusi 0-1
Magura Tg. Ocna - Sportul Racaciuni 2-0
Infratirea Ghimes - AS Negri (INTRERUPT IN MIN.28)
AS Clipa VIO Bacau - AS Hemeiusi (ora 13.30)
Athletic Darmanesti - AS Margineni 2-1
AS Mesagerul Bacau - Inter Onesti  7-3
AS Onesti - Siretul Prajesti 1-0
Flamura Sascut - Recolta Ardeoani 3-0(NEPREZENTARE)
Aerostar II Bacau - FC II Willy 1-2
 
Etapa a 24-a (05 Aprilie, ora 11.00)
AS Hemeiusi - AS Mesagerul Bacau 0-6
Inter Onesti - Athletic Darmanesti 4-3
AS Margineni - AS Onesti 1-1
Infratirea Ghimes - Magura Tg. Ocna 2-1
Sportul Racaciuni - Vointa P. Turcului 6-1
ASO Buhusi - AS Clipa VIO Bacau 1-1
Recolta Ardeoani - Aerostar II Bacau 0-5
Siretul Prajesti - Flamura Sascut 5-0
AS Negri - FC II Willy 2-1
 
Etapa a 25-a (12 Aprilie, ora 11.00)
AS Mesagerul Bacau - ASO Buhusi 1-0
Vointa P. Turcului - Infratirea Ghimes 2-1
AS Clipa VIO Bacau - Sportul Racaciuni 0-0
Magura Tg. Ocna - AS Negri 1-0
Athletic Darmanesti - AS Hemeiusi 4-1
Flamura Sascut - AS Margineni 2-4
AS Onesti - Inter Onesti 2-1
Aerostar II Bacau - Siretul Prajesti 1-3
FC II Willy - Recolta Ardeoani 2-1
 
Etapa a 26-a – Intermediara (16 Aprilie, ora 16.00)
Sportul Racaciuni - AS Mesagerul Bacau 1-1
ASO Buhusi - Athletic Darmanesti 2-2
AS Hemeiusi - AS Onesti 1-3
Magura Tg. Ocna - Vointa P. Turcului 1-0(Podul s-a retras de pe teren)
Infratirea Ghimes - AS Clipa VIO Bacau 3-0
AS Margineni - Aerostar II Bacau 3-1
Inter Onesti - Flamura Sascut 3-1
AS Negri - Recolta Ardeoani 9-1
Siretul Prajesti - FC II Willy 1-0
 
Etapa a 27-a (19 Aprilie, ora 11.00)
AS Onesti - ASO Buhusi 5-1
AS Mesagerul Bacau - Infratirea Ghimes 3-0 (Ghimes a ramas in 6 ,min 23)
Athletic Darmanesti - Sportul Racaciuni 2-0
AS Clipa VIO Bacau - Magura Tg. Ocna 2-1
Vointa P. Turcului - AS Negri 4-1
Flamura Sascut - AS Hemeiusi 3-0(Nep. Hemeiusi)
FC II Willy - AS Margineni 0-1
Aerostar II Bacau - Inter Onesti 3-1
Recolta Ardeoani - Siretul Prajesti 1-5
 
Etapa a 28-a (26 Aprilie, ora 11.00)
Magura Tg. Ocna - AS Mesagerul Bacau 1-3
Infratirea Ghimes - Athletic Darmanesti 3-3
Sportul Racaciuni - AS Onesti 0-0
Vointa P. Turcului - AS Clipa VIO Bacau 3-3
AS Hemeiusi - Aerostar II Bacau 0-6
ASO Buhusi - Flamura Sascut 3-0 (nep.Sascut)
AS Negri - Siretul Prajesti 1-0
AS Margineni - Recolta Ardeoani 3-0 (nep.Ardeoani)
Inter Onesti - FC II Willy 7-4
 
Etapa a 29-a (03 Mai, ora 11.00)
Aerostar II Bacau - ASO Buhusi 4-0
AS Onesti - Infratirea Ghimes 4-1
Flamura Sascut - Sportul Racaciuni 0-0
Athletic Darmanesti - Magura Tg. Ocna 2-2
AS Mesagerul Bacau - Vointa P. Turcului 3-0 (Neprezentare)
AS Clipa VIO Bacau - AS Negri 0-0
FC II Willy - AS Hemeiusi 3-0 (neprezentare)
Siretul Prajesti - AS Margineni 1-0
Recolta Ardeoani - Inter Onesti (Ardeoani exclusa)

Etapa a 30-a (10 Mai, ora 11.00)
AS Clipa VIO Bacau - AS Mesagerul Bacau 1-4
Vointa P. Turcului - Athletic Darmanesti 4-0
Magura Tg. Ocna - AS Onesti 0-2
Sportul Racaciuni - Aerostar II Bacau 1-3
Infratirea Ghimes - Flamura Sascut 3-0 (nep.Sascut)
AS Negri - AS Margineni 2-2
Inter Onesti - Siretul Prajesti 1-3
AS Hemeiusi - Recolta Ardeoani (nu s-a jucat)
ASO Buhusi - FC II Willy 4-3
 
Etapa a 31-a – Intermediara (14 Mai, ora 17.00)
AS Negri - AS Mesagerul Bacau 0-3
Recolta Ardeoani - ASO Buhusi 0-3
Aerostar II Bacau - Infratirea Ghimes 1-1
FC II Willy - Sportul Racaciuni 1-5
Flamura Sascut - Magura Tg. Ocna 5-0
Athletic Darmanesti - AS Clipa VIO Bacau 0-1(0-0)
Siretul Prajesti - AS Hemeiusi 6-0
AS Margineni - Inter Onesti 12-3
AS Onesti - Vointa P. Turcului 2-1
 
Etapa a 32-a (17 Mai, ora 11.00)
AS Mesagerul Bacau - Athletic Darmanesti 2-1
AS Clipa VIO Bacau - AS Onesti 1-0
Magura Tg. Ocna - Aerostar II Bacau 4-2
Vointa P. Turcului - Flamura Sascut 1-1
Inter Onesti - AS Negri 4-3
AS Hemeiusi - AS Margineni 2-1
ASO Buhusi - Siretul Prajesti 2-0
Sportul Racaciuni - Recolta Ardeoani 3-0
Infratirea Ghimes - FC II Willy 3-1
 
Etapa a 33-a (24 Mai, ora 11.00)
AS Onesti - AS Mesagerul Bacau
AS Negri - Athletic Darmanesti
AS Margineni - ASO Buhusi
Recolta Ardeoani - Infratirea Ghimes
Siretul Prajesti - Sportul Racaciuni
FC II Willy - Magura Tg. Ocna
Aerostar II Bacau - Vointa P. Turcului
Flamura Sascut - AS Clipa VIO Bacau
Inter Onesti - AS Hemeiusi
 
Etapa a 34-a (31 Mai, ora 11.00)
Athletic Darmanesti - AS Onesti 2-0
AS Clipa VIO Bacau - Aerostar II Bacau 0-5
AS Mesagerul Bacau - Flamura Sascut 2-0
AS Hemeiusi - AS Negri 4-0
Sportul Racaciuni - AS Margineni(meci pierdut de ambele echipe 0-3)
ASO Buhusi - Inter Onesti 7-1
Infratirea Ghimes - Siretul Prajesti 3-4
Magura Tg. Ocna - Recolta Ardeoani 3-0
Vointa P. Turcului - FC II Willy 4-3

                               

                               FINAL 2008-2009

     L     Echipa                      J    C   E  P      Gol       P

     1. Mesagerul Bacau      34  25  2   7   106-24   77
     2. Aerostar II Bacau     34  21  4   9    89-42    67
     3. AS Margineni            34  21  1  12   98-45    64
     4. Siretul Prajesti         34  20  1  13   80-55    61
     5. AS Onesti                  34  17  3  14   86-78    54
     6. Athletic Darmanesti 34  17  2  15   90-61    53
     7. Înfratirea Ghimes     34  16  4  14   82-67    52
     8. AS Clipa VIO             34  16  4  14   57-69    52
     9. FC II Willy Bacau      34  15  3  16   92-83    48
   10. Sportul Racaciuni     34  14  6  14   67-63    48
   11. Inter Onesti              34  15  1  18   82-90    46
   12. AS Negri                   34  13  5  16   71-72    44
   13. ASO Buhusi               34  14  2  18   58-72    44
   14. Magura Tg. Ocna      34  12  3  19   49-68    39
   15. Vointa P. Turcului    34  12  3  19   51-89    39
   16. AS Hemeiusi             34    9  2  23   58-91    29
   17. Flamura Sascut        34    9   2  23   37-75    29
   18. Recolta Ardeoani     34    5  1  28   41-150  16

   MESAGERUL BACAU - CAMPIOANA 
   ATHLETIC DARMANESTI - LOCUL 6
   VOINTA P.TURCULUI - baraj 
   AS HEMEIUSI- baraj 
   FLAMURA SASCUT- retrogradata
   RECOLTA ARDEOANI - exclusa din camp.

   FC WILLY II BACAU - CASTIGATOAREA CUPEI

 
                                                                                               

1.NISTOR 
 MARIAN                                                                               

  15 GOLURI                                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                                                                                                 


  
Loc Nume              Goluri
    
 2.Rusu                  9GolGolGolGolGolGolGolGolGol
      3-4.Bran                8GolGolGolGolpenaltyGolGolGolGol 
      3-4.Banu               8GolGolGolGolGolGolGolGolpenalty
   
   5.Tanasa Fl.         6GolGolGolGolGolGolGol
      6-7.Milon              5 GolGolGolGolGolpenalty
      6-7.C.Potoroc       5GolGolGolGolGol
      8.Jipa                  4GolGolpenaltypenaltyGolGol
      9.Pascanu           4GolGolGolGol
    10.Ciangau            3GolGolGol 
    11.Dolis
                 3GolGolGol
    12.Manole             2GolGolpenaltypenalty
    13.Bancila             2GolGol
    14.Purcaru            1Gol
    15.Munteanu         1Gol
    16.Roman              1Gol 
    17.Calin                 1Gol
    18.Tomita              1Gol
    19.Toma               1Gol
    20.Bucurel C.        1Golpenalty

    21.Bobu                1Gol 

     LIGA a 4 a (2008-2009)

    
 
   

NUME

MECIURI JUCATE 08-09

GOLURI MARCATE 08-09

TOTAL ATHLETIC

1.BEJENARU (P)

24

0


 

2.TUDOR (P)

20

0


 

3.COJOCARU (P)

2

0


 

4.IONICA (P)

0

0


 

5.CIANGAU

36

1


 

6.POTOROC I.

12

0


 

7.RUSU M.

27

5


 

8.MANOLE

28

3


 

9. PUIU

27

0


 

10.TROFIN

9

0


 

11.CRISTEA

3

0


 

12.POTOROC C.

17

4


 

13.JIPA

17

6


 

14.TOMA

16

1


 

15.PURCARU

11

1


 

16.TIRIPLIC

5

0


 

17.PASCANU

17

4


 

18.BUCUREL

3

2


 

19.BANCILA

7

2


 

20.NISTOR

12

8


 

21.TANASE F.

17

4


 

22.BRAN

18

8


 

23.BOBU

6

1


 

24.BANU A.

14

9


 

25.MILON

13

6


 

26.TANASE A.

4

0


 

27.ENACHE C.

7

0


 

28.CALIN

13

1


 

29.CRISTEA

18

0


 

30.TOMITA

10

1


 

31.ROMAN

8

1


 

32.TIMARU (P)

0

0


 

33.UNGURASU (P)

0

0


 

34.MOCONDUREANU

0

0


 


       
 
  
                                ECHIPA IDEALA - tur -

                                      1.
                                             Bejenaru   
                        
2.
     3.    4.       5.
 
     I.Potoroc          M. Rusu            Ciangau(C)         Manole 


6.      7.      8.      9.
  C.Potoroc               Jipa                  Toma                Pascanu 
                                                                                     (Purcaru) 
                                      
                       10.
              11.
  
                                 Nistor                           Bran
                                                                    (Tanase)


       sistem: 1-4-4-2 ; Varsta medie : 24,8 ani



 CORBAN IONUT    : antrenor principal
Meciuri castigate: 13
Meciuri egale : 1
Meciuri pierdute : 5
Total Meciuri :17L(2C) = 19
Goluri marcate : 54
Goluri primite : 31
Puncte :40
Meciuri castiate = 68,4%
                                                                                                                              
TI = meciuri ca titular
R = meciuri jucate din postura de rezerva
T = total meciurui jucate
G = goluri marcate
 
TM = total meciuri
statistica antrenor include si meciurile de cupa

 
STATISTICI ECHIPA
cea mai buna clasare tur: locul 2 (etapa a 4 a)
: 4  3  0  1   15-6  9p.
cea mai slaba clasare tur: locul 11(etapa a 2 a) : 3p.
scorul cel mai mare : 9-1 (etapa a 4 a - ARDEOANI)
cele mai multe goluri marcate: 9 (etapa a 4 a - Ardeoani)
cele mai multe goluri primite: 4 (Aerostar  II Bc.)
meciuri castigate consecutiv : 3 (etapele 3,4,5 - 7,8,9, - 11,12,13)
meciuri consecutive fara infrangere : 4 (etapele 11,12,13,14)
meciuri consecutive fara victorie: 2 ( etapele 14,15)
puncte castigate acasa: 24
puncte castigate deplasare: 10
goluri maracate acasa: 26
goluri primite acasa: 8
goluri marcate deplasare: 23
goluri primite deplasare:
20





Comentarios hacia esta página:
Comentado por old navy( ficnttgmail.com ), 04-01-2014, 21:42 (UTC):
While I was surfing today I noticed a excellent article concerning.



Añadir comentario acerca de esta página:
Tu nombre:
Tu dirección de correo electrónico:
Tu página web:
Tu mensaje: